Kõik-kõik on uus septembrikuus!

Ei, kalender ei ole vale, ei ole september ja kõik ei ole ka uus. Kaevasime hoopis oma vana blogi välja. Ikka küsitakse, et mis te seal maal teete ja kuidas läheb ja mis uut on ja kuna küsijate arv muudkui kasvab, siis tuleb üha tihedamini kimbatust tunda, et ei mäleta, kellele mis infokild viimati jagatud sai ehk mis siis kellegi jaoks uus on. Elu maal käib umbes samas tempos nagu laeva köögis ehk siis uut tuleb igapäevaselt nii palju peale, et hommikused sündmused õhtuks tuhmuvad ja vahest jääd isegi mõtlema, et kas see või teine asi juhtus nüüd hommikul või eile või hoopis üleeile.

Viimased juhtumised on siis sellised:

Ühtlasi alustasime sügistöödega. Ei võtnud kartulit 🙂 hoopis pea- ja rooma salat sai välja lavadesse istutatud ja kui ilmataat vähegi lahkust üles näitab, siis peaks nad septembri lõpuks realiseerimisküpsed olema.

Ilmataadi lahkusele loodan kohe südamest, sest minu eksperiment porgandiga vajaks väga sellist soojapoolset ja pikka sügist. Jah, ma tean, et normaalsed inimesed külvavad porgandit aprillis-mais. Külvasin minagi, aga erinevate asjaolude kokkulangevuse tõttu tuli juuli alguses korduskülv teha. Ja nüüd jääb ainult loota, et mõni porgandi moodigi asi sinna kasvada jõuab 🙂