Köögiviljad

Kasvatame porgandit, punapeeti, pastinaaki, suvikõrvitsat, tomatit, kurki, kõrvitsaid ja erinevaid salateid. See loetelu ei ole lõplik ega täielik. Tänavu sirgus meil ka valget naerist ja valget söögipeeti, punast kapsast ja maisi…

Meie põllud ei ulatu hektaritesse, meie saagid ei küündi tonnidesse, aga me teeme seda siiski, südamest ja armastusega. Meile on oluline, et säiliks puhas keskkond, et toidulaual oleks puhas toit. Ja me rõõmustame teie üle, kes te hindate samu väärtusi ja toetate meie tegevust kattes oma laua meie kasvatatud saadustega.

Ootame tellimusi Sinult, kes Sa pead toitlustusasutust, olgu selleks kohvik või restoran, kuid leiad, et napib kvaliteetset toorainet just Sinule iseloomuliku menüü koostamiseks. Olgu selleks daikoni redis või lehtkapsas, ürdid või maitseroheline, võta meiega ühendust, me saame aidata ja teeme seda rõõmuga!

Ootame soove Sinult, kes Sa oled teadlik toituja, valid enda ja/või oma pere menüüsse puhta keemiavaba toidu, Sulle meeldib teada, kus ja kuidas Su toit on kasvanud, tahad seda ise korjata või meeldiks Sulle oma järgmised talvevarud alates kaalikast ja lõpetades küüslauguga soetada mugavalt kõik ühest kohast. Anna meile teada, mis Sulle maitseb, on need maasikad või sõstrad, õlikõrvitsad või hoopis vutimunad? Meil ei ole rangeid reegleid kasvatatava osas. Mis on põnev ja uudne meile ning vajalik Sulle, selle saab alati plaani võtta!

Ja Sina, kes Sa sammud toortoidu teed. Ära jäta kasutamata võimalust garanteerida oma toidulauale suurepärased salatid, paprikad, marjad ja õunad lihtsalt sellepärast, et poes ei müüda pak choid või et keegi ei tea, milline on mizuuna… Meie teame! Ja kasvatame rõõmuga seda, mida vajad!

Kui Sul tekkis mõte, ära kahtle, võta ühendust. Arutame läbi, mida ja kui palju ja teeme ära. Nii lihtne see ongi!